Enter your keyword

Kurumsal

Dinarsportif, Türkiye’ye ilk suni çim halıyı getiren ve sentetik çim halı üretiminde döneminde lider konumda bulunan Dinarsu T.A.S. nin Yurtiçi ve Yurtdışı Ana Bayisi olarak 2001 yılında sektördeki yerini almıştır.

Sentetik çim halı, kapalı halı saha, açık halı saha, tenis kortu, sentetik çim halı saha bakımı, çok amaçlı spor alanları ve peyzaj amaçlı sentetik çim halı üretim ve montajında oluşturduğu uzman idari personelleri, Uygulama uzman teknik ekibi ve bu güne kadar kazandığı saha tecrübesi ile tüketici memnuniyetini temel ilke edinerek kendine özgü çizgisi ve kalitesi ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Bünyesinde yetiştirdiği ve bugün Sentetik Çim Halı Saha sektöründe faaliyet gösteren geçmiş kadrolarımız misyonumunuz önemini göstermektedir.

Dinarsu ile geçen yıllarımızda, ortalama 110-120 adet/yıl halı saha zeminin suni çim ile kaplanması ve açık-kapalı halı saha sistemleri yapımını gerçekleştirdik. Dinarsportif sentetik çim halı sektöründeki gelişmelere uygun bir şekilde mevcut bilgi ve birikim üzerine FIFA ve UEFA kriterlerine uygun Recomanded Belgeli sahaların yapımı ile sektördeki varlığını sürdürmektedir.

Suni Çim Halı, Sentetik Çim Halı saha kavramında devrim yaratacak atılımlara imza atmış olan dinarsportif, TSE ve uluslararası kalite belgeleri, FIFA – UEFA tarafından onaylı ve Sanayi Bakanlığından 7 yıla kadar ürün garantili suni çim çeşitlerinin satış ve uygulamasında, üstün kaliteli halı sahaları, tüm hava ve coğrafi koşullarda doğal çimde oynuyormuş hissini vermesini sağlamıştır. Özelliğini uzun yıllar boyunca kaybetmemesi ve kaliteye referans olan dünya çapındaki markaları kullanması sayesinde dinarsportif ’i tercih eden yatırımcılar rakiplerine göre daha avantajlı bir konuma yükselmektedir.

Kapalı – Açık Halı Saha, Sentetik – Suni Çim halı uygulamasında öncü kuruluş olan dinarsportif, geniş ürün yelpazesi ile projenin başlangıcından teslimine kadar her adımı büyük bir titizlik ile yürütmektedir. Bünyesinde bulunan deneyimli teknik personel ve günümüz şartlarına uygun teknik ekipmanları sayesinde, Kapalı – Açık Halı Saha, Sentetik – Suni Çim Saha uygulamalarını, sektörde öncü olmanın vermiş olduğu sorumluluk bilinci, seçkin hizmet anlayışı ve mutlak müşteri memnuniyetiyle işe ilk başladığı heyecan ve titizlik ile başarılı bir şekilde yürütmektedir.

Her sene yüzlerce toplamda binlerce halı saha yapmış olmanın vermiş olduğu deneyim ve müşterilerimize sadece ürün satışı değil aynı zamanda ekmek kapısı olmanın vermiş olduğu bilinç ve sorumluktan dolayı kullandığımız tüm teknik ekipmanlar, uygulamasını yaptığımız sentetik çim, suni çim halılar ve müşterilerimize hizmet veren personelimiz sektördeki en yüksek standartlara sahiptir.

Dinarsportif, 2001 yılındaki kuruluşundan bu güne kadar geçen ve bugünden sonrada geçecek sektördeki günlerinde koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden, yüksek kalitede, yenilikçi, profesyonel hizmet anlayışı ile beklentilerinizi iyi analiz ederek siz saygıdeğer müşterilerimizin çözüm ortağı olmaya devam edecektir.